Artikelkatalog Mag

Artiklar och recensioner

Ātra un profesionāla rēķinu izrakstīšana

Biznesa vidē ir ne tikai lielie uzņēmumi, bet arī pašnodarbinātas personas un individuālie komersanti. Nesen tirgū parādījās sistēma, kas atvieglo darbu tieši maziem uzņēmumiem un pašnodarbinātiem. Tā ir rēķinu izrakstīšanas sistēma Billflip, kas pārvalda ne tikai rēķinus, bet arī klientus un produktus vai pakalpojumus. Rēķinu izrakstīšana vēl nav bijusi tik viegla un patīkama!

Ja rodas nepieciešamība izveidot rēķinu, tad parasti cilvēki uzreiz sāk mēģināt to uztaisīt Microsoft Office programmās Excel un Word. Dažiem paveicas izveidot rēķinu diezgan viegli, bet biežāk cilvēki pavada pie datora vairākas stundas un nekā nevar dabūt lai rēķins izskatītos uz papīra tāpat labi, ka uz datora. Grūtības sagādā ne tikai rēķina ārējais izskats, bet arī pareiza nodokļa sarēķināšana u.tml. Ja cilvēkam ir daudz brīva laika un pacietības, tad nav nekas slikts Word un Excel izmantošanā rēķinu izrakstīšanā. Parasti cilvēki, kuri vada savu uzņēmumu, ir ļoti aizņemti un nevar atļauties pavadīt daudz laika pie datora, lai izveidotu dažus rēķinus.

Rēķinu izrakstīšanas sistēmai ir vairākas priekšrocības rēķinu izveidošanā. Rēķini vienmēr izskatīsies smuki un visi skaitļi būs sarēķināti pareizi. Par to gādās sistēma un lietotājam nav jāuztraucas par to. Billflip rēķinu izrakstīšanas sistēma ģenerē arī uzņēmumam logotipu, kurš izskatās vienkārši, bet uzreiz padara rēķinu glītāku un uzlabo uzņēmuma tēlu. Ja uzņēmumam jau ir savs logotips, tad, protams, var izmantot to. Sistēma ir tiešsaistes, kas ļauj izmantot to visur, kur ir pieejams internets. Var strādāt ne tikai no datora, bet ari no planšetdatora vai pat viedtālruņa. Vēl viens liels pluss ir tas, ka sistēma ir diezgan vienkārša un saprotama jebkuram lietotājam. Var rakstīt daudz par sistēmu un tās priekšrocībām, bet labāk ir reģistrēties un izmēģināt Billflip.

28 Oct 2010